10 küsimust tegijale - intervjuu ans. Imre Saarna & The Beat

Virgo Jaani Pulmad.ee-st
10 küsimust tegijale - intervjuu ans. Imre Saarna & The Beat

Lõpuks jõudsin ka küsida vastused selliselt healt tegijalt nagu Imre Saarna & The Beat - kindlasti üks Eesti parimaid tantsuansambleid - kiired ja otsekohesed ja ausad vastused.

Kuidas sattusite pulmade juurde ?

Pulmades esinemine oli meie kui tantsumuusikabändi jaoks loomulik asjade kulg. Kui päris aus olla, siis ühest pulmast, mis kvaliteetselt üles filmiti ja youtube'i läks, sai ka meie bändi tegevus hea hoo sisse.

 

Kas on teil ka keegi eeskujuks?

Eeskuju ei ole, küll aga on meil hea empaatiavõime, kuidas võiks üks korralik tantsubänd välja näha, milliseid lugusid esitada ja kuidas see kõik kokku võiks kõlada.

Miks sa pead pulmateenusteturgu tähtsaks?

Tuginedes statistikale, mille alusel registreeritakse Eestis üle 6000 pulma aastas, on see kindlasti märkimisväärne turg. 

Mis on teie jaoks piisav honorar (ei, me ei taha teada summat, tahaksime teada arvamust, et mida see honorar peaks katma ja kuidas vaadata kas see on suur või väike)?

Honorar peaks katma pillimeeste tasud, kulud helitehnikale, helitehnikule, valgustusele ja transpordile. Kuigi loetelu on pikk, oleme hoidnud oma honorari suurust konkurentsivõimelisena.

Kuidas võrdlete ennast konkurentidega?

Usun, et oleme Eestis üks kvaliteetsemaid tantsumuusikabände. Meie bänd koosneb ainult professionaalsetest muusikutest. Oleme palju panustanud lugudesse ja helitehnikasse, et lood mida esitame, kõlaksid täiuslikult. Jälgime, kuidas me laval välja näeme ja liigume. 

Miks te arvate, et olete hea tegija?

Meie bändi trump on kindlasti meie front-man Imre Saarna - tema mõnus laulutämber, vaba ja vahetu suhtlus publikuga, kuna haarab rahva esimestest lugudest tantsupõrandale.

Mida te tahaksite parandada enda tegevuse juures ?

Uusi üllatusi kavas, selle kallal ka igapäevaselt töötame :)

Mis on teie jaoks kallis ja mis odav pulmateenuste turul?

Kahjuks pole teiste teenusepakkujate hinnastamisega väga kursis.

Mida arvad Pulmad.ee-st - lihtsalt aus arvamus, mida ma tõesti ei kavatse redigeerida?

ulmad.ee on tänuväärne müügikanal bändile ja seda mitte ainult pulmaturul.

Kuidas peaks Eesti pulmaturg arenema, mis on meil kehvem kui mujal maailmas ning mis parem?

Kahjuks kogemused välismaailma pulmadega puuduvad.

Sinu soovitused noorpaarile?

Tellige parimaid, sest seda sündmust jääte meenutama ja pärast salvestuselt vaatama-kuulama terve elu.

Kirja pannud ja toimetanud, Virgo Jaani, Pulmad.ee

Või äkki saad siit lisainfot?

10 küsimust tegijale - intervjuu pulmaisa Margo Hussariga

Tervitus-

10 küsimust tegijale - intervjuu DJ Tõnis Kotsariga

Jõudsime esimese DJ juurde - Tõnis Kotsar võttis aega vastata ning rääkida, mis ta arvab pulmadest. Järjekordselt üks väga hea tegija, kellega mul endal on au olnud koos teha päris palju erinevaid pulmi. Aga siit siis vastused.

10-le küsimusele vastab fotograaf Mihkel Leis

Meie teadatuntud 10-le küsimusele vastab super fotograaf Mihkel Leis. Mihkel on fotograafiaga tegelenud kümme aastat, millest viimane aasta on fotograafiks olemine olnud tema täiskohaga töö.

10-le küsimusele vastab La Luna Peod - Helen Alliksaar

Meie traditsioonilistele küsimustele vastab seekord La Luna Peod OÜ omanik Helen Alliksaar. La Luna Peod on üks väga vinge ettevõte, mis pakub pidudele täislahendusi algusest lõpuni, olgu selleks siis pulm, sünnipäev või firmapidu.

10 küsimust tegijale - intervjuu Ain Kõivuga, ansamblist…

Neljas tutvustav intervjuu on olemas ning see on ühest Eesti tuntud pulmabändist ning tema eestvedajast - Ain Kõiv ansamblist "Taas". Vastused allpool. 1. Kuidas sattusid pulmade juurde ?